Jeux2foot Index du Forum
Questions fréquentes à propos du forum Rechercher Liste des Membres Groupes d'utilisateurs Profil Se connecter pour vérifier ses messages privés Connexion S'enregistrer

La date/heure actuelle est 18 Jan 2020 02:28
Toutes les heures sont au format UTC + 2 (DST en action)
 Index du Forum » LES SIMULATIONS DE FOOT (PES, FIFA, ...) »  MANAGER ZONE - LES JEUX DE MANAGEMENT / LES AUTRES SIMULATIONS DE FOOT » Autres Jeux (LFP, L'Entraîneur, Le Monde des Bleus, Kick Off 2002, ...)
oldtimer
Modérateurs: Membres Historiques, Modos, Modos FM
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant
Page 1 sur 1 [1 message]  
Auteur Message
Adrienne
Joueur "Junior"

MessagePosté le: 08 Jan 2020 21:11    Sujet du message:  oldtimer
Description du sujet: oldtimer

M_czy_ mnie ostatnio dylemat dotycz_cy smartfonów. M__czyzna nie lubi czego_ jednocze_nie kocha_ natomiast nie lubi__ Ja smartfonów nie lubi_em, poniewa_ my_la_ je zbyt: zbyteczne i podejrzane. Jednocze_nie ich klienci bronili si_ _ród_em jeszcze wy_szego ruchu na zdzis.com (~70%). Ruch ro_nie z tygodnia na tydzie_ powoduj_c u mnie wzrost zadowolenia _tylko, _e nie mo_na si_ w sumie cieszy_ z czego_, czego ostatecznie si_ nie lubi _ w spokoju ~70% tych wzrostów wtedy te_ wyj_tkowe smartfony_. jak przekona_ ludzi, do ostatniego _eby usiedli do zDzisia przed komputer? M_czy_o mnie to. Ostatnio chyba rozwi_za_em mój dylemat: _ zDzi_ u swych przyczyn jest hamulcem konsumpcji. Tego pewnie na razie nie wida_, poniewa_ brakuje skali, ale je_li takich obszarów jak "zDzi_ moto" by_o duuuu_o wi_cej (bior_ na zasady setki czy tysi_ce), rozpowszechni_yby one dost_pn_, dobr_ i wcze_niej niedost_pn_, wiedz_ o rynku wtórnym, jednocze_nie nap_dzaj_c koniunktur_, czego skutkiem mog_oby stanowi_ spowolnienie rynku pierwotnego (mówi_ tutaj o mechanizmie zDzisia zastosowanym dopiero na _wiatow_ skal_). Mniej nowych dóbr, w moim poczuciu to _cieplejsze powietrze _ wtedy jest przedmiot. No, a gdy si_ do ostatniego ka_dego ma mój "dylemat" i "zDzi_ Paso_yt"? Otó_, ten naturalny antagonizm (paso_ytnictwo) rozwi_zuj_ _ród_o mojego braku komfortu _ zak_adaj_c, _e mój sens (czyli zDzi_) jest paso_ytniczy wzgl_dem smartfonów (stanowi_cych dla mnie poniek_d synonimem konsumpcji) mog_ z nich bra_ jednocze_nie bardzo ich nie lubi_c/hamuj_c ich rozwój : ) Tyle.
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé 
Page 1 sur 1 [1 message]  
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant
 Index du Forum » LES SIMULATIONS DE FOOT (PES, FIFA, ...) »  MANAGER ZONE - LES JEUX DE MANAGEMENT / LES AUTRES SIMULATIONS DE FOOT » Autres Jeux (LFP, L'Entraîneur, Le Monde des Bleus, Kick Off 2002, ...)
Sauter vers: